Ģimenei un draugiem

DAUDZ POZITĪVU EMOCIJU

Kopā pie galda

Galda lomu spēles satuvina cilvēkus. Tie ir prieka un jautrības pilni brīži divu, trīs stundu garumā. Un ne jau katram lūkojoties savā telefonā, žurnālā vai TV pārraidē. Nē, te mēs aizrautīgi apspriežam spēles stāsta notikumus un priecājamies cits par cita izdomu.

Šajā ziņā lomu spēles ir pat draudzīgākas nekā pierastās galda spēles. Sākot ar šahu, dambreti un kāršu spēlēm, vairums galda spēļu ir vārdos neizteikta cīņa par uzvaru. Arī tik bērnišķīgās spēlēs, kā riču-raču vai "Cirks". Tāpēc parādās zināms konkurences elements. Vai atceraties, cik sāpīgi bērnībā bija zaudēt?

Lomu spēlē aizrautība rodas nevis no konkurences, bet no piedzīvojuma sajūtas. Te nav zaudētāju. Pati tās ideja ir — pēc kārtas ienest spēles laikā topošajā stāstā interesantus, negaidītus momentus, un palīdzēt cits citam padarīt tos vienreizējus un neatkārtojamus. Tā ir sadarbība un draudzība, uz kurām balstās gan FIASKO, gan citas galda lomu spēles.

Noņemt stresu

Pēc saspringtas darba nedēļas uzkrājies tik daudz nepatīkamu pārdzīvojumu, ka vai izkauties gribas? Nu... vismaz ar kādu salamāties? Uzspēlējiet! FIASKO spēles laikā varat izlādēt visu, kas sakrājies uz sirds. Ne uz dzīvesbiedri(-u), ne uz bērniem vai vecākiem, ne arī uz kaimiņiem... Līdz šim vēl nav dzirdēts, ka par izdomāta personāža piekaušanu vai pat slepkavību draudētu kriminālatbildība!

Lomu spēle, sevišķi FIASKO, rada caurmērā spēcīgākas emocijas nekā parasta galda spēle. Te varam sabiezināt krāsas, cik vien tīk, un beigās ļaut, lai viss atrisinās tā, kā paši vēlamies.