Rakstniekiem

KOPĀ JAUTRĀK!

Kad 2 + 2 iznāk 22

Varu tikai apbrīnot cilvēkus, kuri sacer veselu romānu pāris mēnešu laikā. Bet tiem, kam iedvesma brīžiem, šķiet, paņēmusi atvaļinājumu, iesaku izmēģināt Fiasko. Katram no mums ir kaut mazas ideju dzirkstītes, kuras barojas no personiskās pieredzes, redzētajām filmām un lasītajiem stāstiem. Kad sanākam kopā un apsēžamies pie spēles galda, mēs viens otram uzpūšam šīs dzirkstītes par uguntiņām. Un kopā var rasties stāsts, kādu pat neviens no spēlētājiem vienatnē nespētu uzrakstīt.

Kad riteņi buksē

Arī situācijā, kad iestājies radošais apsīkums, Fiasko spēle var nākt talkā to pārvarēt. Nē, ne "pārvarēt", ne varītēm, bet pārlidot kā uz spārniem! Šī spēle sapurinās, izraus no ierastības, gluži kā no zila gaisa radīs labu riekšavu ar jaunām idejām.

Bet pozitīviem tēliem??

Jūs rakstāt stāstu vai filmas scenāriju pavisam citā gaisotnē? Fiasko spēle var palīdzēt izstrādāt piedzīvojuma, grūtību un briesmu līniju, ar ko jūsu stāsta varoņiem cīnīties, pārvarēt un pievārēt. Jo sevišķi tad, ja tie ļaunie tipi nepavisam nav tuvi jūsu mentalitātei. Šī spēle palīdzēs radīt pārliecinošākus antagonistus.

Radošs atbalsts