FIASKO SPĒLES IETVARI

FANU SARŪPĒTI

Kas ir Ietvars

Polārpētnieku likstas Antarktīdas ledājos; bagātības mirāžas noputējušā zeltraču ciematā; vīzdegunīgu snobu intrigas uz "Titānika" klāja; zooloģiskā dārza saimnieku ambīcijas uz bankrota sliekšņa; rokgrupas mūziķu lidojums starp slavu un aizmirstību...

Ietvars sastāv no īsa pasaules ieskicējuma un tabulām. Tajās sakopoti šai spēles pasaulei raksturīgi un iztēli kutinoši elementi, ko tā vien nagi niez paņemt, lai izmantotu spēles ainās.

Katram no mums ir savi iemīļoti filmu stili un tēmas. Vieniem labāk patīk vesterni, citiem romantika; vēsturiskas vai fantastiskas; vienkāršu ļaužu vai slavenību dzīves. Laikam jau tas arī ir iemesls, kāpēc FIASKO spēlei ir daudz Ietvaru. Jebkurai gaumei, turklāt bez maksas! Kur tos meklēt?

Latviski

Ar laiku būs vairāk, bet pagaidām ir tapis viens, pāris reižu spēlēts Ietvars pašmāju TV seriālu garā. Lūdzu atvainot šerpāku filmu mīļotājus... Vienkārši gribējās izmēģināt, vai var spēlēt kaut ko pavisam piezemētu un vienkāršu. 

Vēl ir sastādīts Ietvars spēlei kosmiskā vesterna stilā. To publiskosim, kad būsim dažas reizes izspēlējuši un pielabojuši.

Angliski

Vispirms, protams, pievērsiet uzmanību FIASKO autora un izdevēja vietnei: lejupielāžu sadaļā ir sērija ar "Mēneša Ietvariem" — tādiem, ko viņi atzinuši par tiešām aizraujošiem un izciliem, un no sirds iesaka iemēģināt.

Pēc tam ierakstiet internetveikala DriveThruRPG vai Google meklētājā frāzi "Fiasco Playset".

Krieviski

fiasko_ru

Studio101 vietnē varat gan iegādāties pašu spēli krievu valodā (drukātas grāmatas vai PDF formātā), gan lejuplādēt vairākus Ietvarus.